بازیکامپیوتری

داستان بازی Suicide squad kill the justice league

داستان بازی Suicide squad kill the justice league   جوخه انتحار ( مرگ لیگ عدالت )

داستان بازی Suicide squad kill the justice league   جوخه انتحار ( مرگ لیگ عدالت )

 

مرگ لیگ عدالت یا Rocksteady

 

بازی Suicide squad kill the justice league   که به تازگی توسط راک استدی عرضه شده نظرات به شدت منفی از منتقدین و کاربران دریافت کرد.

این بازی مورد انتظار که از نظر برخی بدترین بازی 2024 نام گذاری شده سر صدای خیلی زیادی به پا کرد؛ هم پیش از عرضه هم الان که چند روزی  از عرضه بازی میگذرد.

استدیو راک استدی که خاطرات جذاب و شیرینی با سری بازی های batman archam  برای دوست داران عرصه بازی های ویدیویی ساخت با عرضه بازی Suicide squad kill the justice league   به شدت کاربران را عصبی کرده و نمرات پایینی از آنها دریافت کرده است. برخی سیاست های جدید این استدیو را عامل نابودی این تیم بازی سازی عنوان کرده اند. داستان بازی که بیشترین انتقاد ها را به خود اختصاص داده در ادامه برای شما باز گو میشود.

Picture2 1

داستان بازی

در شروع بازی ما متوجه میشویم که برینیک یک بیگانه قدرت مند به زمین حمله کرده و لیگ عدالت را شکست داده و زمین کم کم به سمت نابودی کامل میرود. آماندا ولر از مقامات دولت هست که قصد دارد با یک نقشه احمقانه جلوی برین‌یاک را بگیرد.

نقشه از این قرار است که چند تا از شرورهای دنیا به ناجیان دنیا تبدیل شوند که این شرورها عبارت اند از: هارلی کویین  کاپیتان بومرنگ، کینگ شارک و ددشات.

آماندا یک مسابقه بین آن ها برگذار میکند که هرکسی موفق شود یک تراشه را در سر نفر دیگر جای گذاری کند از این ماموریت معاف میشود. اما این چهار نفر با حماقت خود داخل سر هر چهار نفر تراشه جای گذاری میکنند که این تراشه ها قابلیت کنترل آن ها را به اماندا میدهد و هر کسی از دستورات او پیروی نکند کشته میشود. با شروع ماموریت متوجه میشویم که سربازان  تحت تاثیر قدرت برینیک دارند شهر را نابود میکنند. اولین فردی که مقابل آن ها قرار میگیرد گرین لنتر است.

البته گرین لنتری که تحت تسلط برین‌یاک است که ناگهان فلش از راه میرسد و ما متوجه میشویم که هنوز فلش تسلیم برین‌یاک نشده. این دو شروع به مبارزه میکنند. بعد ما فلش زخمی رو پیدا میکنیم که تیم آن را به موزه اصلی شهر میبرند‌. اینجاست که تیم برای اولین بار با بتمن مواجه میشود. اما نه بتمن درست کار بلکه بتمنی که تحت تاثیر قدرت  برین‌یاک قرار گرفت و الان حتی ادم هم میکشد…!

Picture3 1

بتمن که به دنبال فلش میگردد؛ ترتیب تک تک تیم ما را میدهد و قصد دارد هارلی کویین را هم به قتل برساند که با دخالت فلش موفق به انجام این کار نمیشود و ما بتمنی را میبنیم که با بیرحمی تمام هم تیم سابق خودش را تا سر حد مرگ میزند و بتمن فلش رو با خودش به مقر برین‌یاک میبرد.

اماندا دستور میدهد که تیم به مقر سابق لیگ عدالت بروند و ما آنجا سر گذشت سری قبلی بازی بتمن را میبنیم با ورود تیم به اتاق مخفی لیگ عدالت با واندر وومن  رو به رو میشویم و میبنیم که دایانا تحت تاثیر برین‌یاک قرار نگرفت ولی میفهمیم که سوپر من هم تحت تا ثیر برنیا ک هست. اماندا ماموریتی به تیم میدهد که آنهم کشتن لیگ عدالت است‌.   تیم هم حاضر میشوند و میروند سراغشان

و ما متوجه میشویم اولین نفری که قراره با او رو در رو شویم کسی نیست جز فلش…

بعد از  مبارزه طولانی؛ واندر وومن، فلش را گیر میندازد و  فلش از دستورات برین‌یاک به او میگوید که قراره همه را بکشند.

واندر وومن که از دیدن وضعیت هم تیمی سابقش عصبی شده فلش رو با اسم کوچک صدا میکند و میپرسد که چطوری باید با برین‌یاک مقابله کند. فلش یک جمله میگوید: این که باید برای نجات دنیا همه ما را بکشی. او ناگهان از غفلت واندر وومن استفاده کرده و فرار میکند.

دایانا پیشنهاد همکاری هارلی کویین را رد میکند و باز هم به دنبال راهی برای کشتن هم تیمیهای خودش است‌ آماندا هم شرورها را زندانی کرده تا دایانا دوباره آنها را پیدا کند‌.

تیم برای تجهیز شدن به مقر برمیگردد تا دوباره به جنگ فلش بروند. این بار تجهیزاتشان عمل میکند و موفق میشوند  بعد از یک درگیری سخت، فلش رو شکست دهند و فلش رو بکشند.

بله درست فهمیدید، فلش مرد…!

Picture4

نفر بعدی این بار نوبت گریین لنتر که به سراغشون برود.  ولی این بارآنها فرار میکنند و وارد یک پورتال میشوند و از فضای دیگری سر درمی آورند.  آنها متوجه میشوند که بربن‌یاک قبلا آنجا و کلی دنیای دیگر را نابود کرده و الان به سراغ زمین رفته است‌

ما بر میگردیم که با گریین  لنتر مبارزه کنیم.این بار شکستش میدهیم  و میکشیمش. بله گرین لنتر هم مُرد…!

با حمله به سفینه برین‌یاک متوجه میشویم که سوپر من دارد از سفینه محافظت میکند. اینجا واندر وومن به صحنه می آید و بعد از مبارزه با سوپرمن و زخمی کردن آو، سوپرمن را عصبی میکند. حال سوپر با حمله به دایانا؛ او را هم می کشد. واندر وومن هم کشته میشود. ما باید برویم سراغ بتمن تا بتوانیم از DNA او یک راهی برای کشتن سوپرمن پیدا کنیم

گروه به یکی از مقرهای بتمن میرود و میبیند که بتمن پیغامی برایشان گذاشته است که راهنمایی های داخل آن برای از بین بردن سوپرمن تغییر پیدا کرده و ما متوجه میشویم که خود بتمن هم آنجاست وشروع به مبارزه میکنند. بعد از مبارزه بتمن را دستگیر کرده و آزمایشاتی روی او انجام میشود تا راهی برای مبارزه با سوپرمن پیدا شود.

بتمن هم توسط هارلی کووین که کینه بتمن را داشته با یک شلیک مستقیم به سرش، او را میکشد. بله بتمن هم کشته شد.  حالا تیم که راه مقابله با سوپرمن را هم پیدا کرده به مبارزه با سوپرمن میپردازد و حتی سوپرمن را هم میکشد  و بار فتن به مقر برین‌یاک که خودش را به شکل فلش در درآورده، مبارزه میکند  و او را هم شکست میدهند. متوجه میشویم که 13 تا برین‌یاک دیگر هم در دنیاهای مختلف وجود دارند. آماندا با کشتن برین‌یاک سعی در گرفتن قدرت او دارد. که داستان همینجا به پایان میرمیرسد.

Picture5

 

بله حالا با خواندن این داستان متوجه دلیل تمام انتقاد های شدید به این بازی شده اید. تمام قهرمان ها توسط یک سری زندانی کشته میشوند و زندانی ها موفق به از بین بردن برین‌یاک که لیگ عدالت نتوانستند او را از بین‌ببرند؛ شدند.

بتمن، سوپرمن،  فلش همه این ها که هیروهای بزرگ دنیای دی سی بودند، مردند. آن هم نه به شکل یک قهرمان بلکه به صورت یک شرور. باید دید که با این حجم از انتقاد، استدیو سازنده چه فکری برای درست کردن و ادامه این داستان دارد.

 

سیستم پیشنهادی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League (رسمی شرکت Warner Bros)

 

سیستم عامل: ویندوز 10 نسخه 64 بیت

 

پردازنده: Intel Core i5-4670K 3.4GHz / AMD FX-8370

 

حافظه رم: 16 گیگابایت

 

کارت گرافیک: AMD Radeon RX 580 8GB or NVIDIA GeForce GTX 1060

 

فضای مورد نیاز برای نصب: 70 گیگابایت

 

دایرکت ایکس: نسخه 11

 

حداقل سیستم مورد نیاز

 

سیستم‌عامل: ویندوز ۱۰ (نسخه ۶۴ بیتی)

 

پردازنده: Intel i5-8400 یا AMD Ryzen 5 1600 3.20 GHz

 

کارت کرافیگ: NVIDIA GTX 1070 یا AMD Radeon RX Vega 56

 

Directنسخه 12

 

فضای ذخیره‌سازی: ۶۵ گیگابایت

 

رم: ۱۶ گیگابایت (دو رم ۸ گیگابایتی)

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا